Датчики для УЗД апаратів Acuson

УЗД-датчики, сумісні з ультразвуковими апаратами ACUSON.

Ультразвукові датчики для УЗД апаратів ACUSON є збіжними (сумісними), сертифікованими пристроями.

АпаратиУЗД ACUSON - відмінний вибір для будь-якого медичного закладу. Датчики для УЗД апарату ACUSON представляють собою високоякісні вироби, які широко затребувані в сучасних клініках будь-якого масштабу. Ними укомплектовують ультразвукове обладнання торгової марки ACUSON. Воно, в свою чергу, незамінне при УЗ діагностиці внутрішніх органів. За допомогою таких пристроїв лікарі можуть отримати повну інформацію про внутрішні органи людини, безпомилково поставити діагноз.

Сертифіковані датчики для УЗД апарату ACUSON. У цьому каталозі представлена ​​виключно сертифікована продукція, яка поставляється від перевірених роками, надійних постачальників і сумісна з найбільш затребуваними моделями ультразвукових пристроїв ACUSON. Вибираючи датчики, необхідно врахувати модель використовуваного в клініці УЗД апарату.

Чим відрізняються датчики для УЗД апарату ACUSON від інших подібних пристроїв? Вони характеризуються зручністю застосування, особливою функціональністю, високими показниками ергономічності. З їх допомогою лікар зможе швидко провести точне дослідження органів. Сучасний ринок пропонує різні модифікації і типи датчиків для УЗД апаратів ACUSON. Це можуть бути конвексні, лінійні, секторні або внутрішньопорожнинні пристрої. Останні поділяються на:

ректальні;
ректально-вагінальні;
вагінальні.

При купівлі датчиків для УЗД апаратів ACUSON враховуйте їх функціональні властивості та робочі параметри: глибину сканування, робочу частоту, точність, кількість кристалів і розподільча здатність отриманих зображень. На цій сторінці ви знайдете якісну продукцію в великому асортименті. Приємно вражає не тільки широкий вибір пристроїв, але і розумна ціна за надану якість продуктів.

Список сумісних датчиків для апаратів УЗД безперервно поповнюється. Не соромтеся :) питати Вашу модель 044 209 209 6, exim@remove-this.exim.com.remove-this.ua.

Request detailed information