Ремонт датчиків УЗД

Ремонт УЗ датчиків - це порівняно недороге рішення при виході датчика з ладу.

Датчики до УЗД апаратів досить складні високотехнологічні пристрої. Ремонт УЗ датчиків вимагає високої кваліфікації інженерів, наявності складу запасних частин і дорогого діагностичного та повірочного обладнання.

Наші інженери виконують різні види робіт по відновленню працездатності датчиків УЗД. А у випадках неможливості ремонту у наших умовах,- ми відправляємо датчики до заводів виробників, де в умовах серійного виробництва проводиться заміна кристалів, кабелів або конекторів.

Чим небезпечні несправні датчики для пацієнта і лікаря?

Якщо технічні характеристики датчика не відповідають заявленим нормам або він має механічні пошкодження, небезпеці, в першу чергу, піддається здоров'я пацієнта.

По-перше, серйозно погіршується якість картинки - візуалізація.

Поставити правильний діагноз стає вкрай складно, що може вплинути і на вибір лікування з усіма витікаючими наслідками.

У своїй практиці ми зустрічали чимало апаратів експертного класу з частково несправними датчиками, які програвали в якості зображення навіть сканером початкового рівня.

Найчастіше пошкодження лінзи виникають через необережне поводження, використання невідповідного гелю і чистячих засобів, а також як наслідок інтенсивної експлуатації.

По-друге, сам несправний датчик може стати причиною неприємних відчуттів або навіть удару струмом.

Струм витоку на струмопровідний гель, який виникає у негерметичних датчиках, цілком може нашкодити пацієнтові. Саме тому такий параметр, як струм витоку самого датчика і апарату в цілому необхідно вимірювати при кожному обслуговуванні або при будь-яких видимих ​​пошкодженнях корпусу датчика.