Датчики до апаратів УЗД

Основні види датчиків для УЗД

Датчик - найзначніша частина УЗД апарату. Функціональність і вартість УЗД апарату залежить від набору датчиків. Тому перш, ніж купувати той чи інший датчик, потрібно точно визначити область використання. При виборі датчика слід враховувати глибину і характер положення органів. У цьому описі ми розглянемо основні види та призначення датчиків УЗД.

Є 3 види ультразвукового сканування - лінійне, конвексне та секторне. Датчики узі мають співзвучні назви: лінійні, конвексний і секторні.

Лінійний датчик

Частоти датчика 5-18 МГц, глибина сканування до 10 см. Завдяки високій частоті сигналу, зображення виводиться з високою роздільною здатністю. За допомогою такого датчика складно забезпечити рівномірне прилягання до досліджуваного органу, що може призводити до спотворення зображення по краях. Лінійні датчики ідеально підходять для досліджень органів, розташованих поверхнево, м'язів, судин і невеликих суглобів, також щітовидної та молочних залоз.

Конвексний датчик

Частота 2-8 МГц, глибина до 30 см. Ширина зображення на кілька сантиметрів більше розміру самого датчиків. Обов'язково потрібно враховувати цю особливість при визначенні точних анатомічних орієнтирів. Датчики такого типу використовують для сканування глибоко розташованих органів, таких як: тазостегнові суглоби, сечостатева система, черевна порожнина, легені. Залежно від комплекції пацієнта встановлюється потрібна частота.

Мікроконвексний датчик

Це різновид конвексного датчика з маленьким радіусом, який може використовуватися в педіатрії, кардіології і т.і. За допомогою цього датчика проводяться ті ж дослідження, що і конвексним датчиком.

Секторний датчик

Робоча частота 1,5-5 МГц. Застосовується в ситуаціях, що вимагають отримати великий огляд на глибині, з невеликої доступної ділянки тіла. Використовуються для досліджень міжреберних проміжків і серця.

Секторні фазовані датчики

Застосовуються для досліджень в кардіології, транскраніальних дослідженнях та дослідженнях внутрішніх органів. Завдяки секторній фазованою решітці можлива зміна кута променя в площині сканування, що дозволяє заглянути за тíм'ячко, за ребра або за очі (для дослідження мозку). Датчик може працювати в режимі постійно-хвильового або безперервно-хвильового доплера, тому що він має можливість незалежного прийому і випромінювання різних частин решітки.

Внутрішньопорожнинні (ендокавітальні) датчики

До цих датчиків належать вагінальні (кривизна 10-14 мм), ректальні, ректально-вагінальні (кривизна 8-10 мм), такий тип датчиків використовується в області акушерства, гінекології, урології.

Біпланові датчики

Складаються з об'єднаних випромінювачів - конвекс + лінійний або конвекс + конвекс. За допомогою цих датчиків зображення можна отримати як в поздовжньому, так і в поперечному зрізі. Крім бі-планових, існують трьох-планові датчики з одноразовим виведенням зображення зі всіх випромінювачів.

3D /4D об'ємні датчики

Механічні датчики з кільцевим обертанням або кутовим хитанням. Дають можливість проводити позрізове сканування органів, далі дані перетворюються сканером в тривимірну картинку. 4D - це тривимірне зображення в режимі реального часу. Дає можливість перегляду всіх зрізовий зображень.

Матричні датчики

Датчики з двовимірною решіткою. Поділяються на:

  • 1.5D (Полуторавимірні). Сума елементів по ширині решітки менше, ніж по довжині. Це дає максимальну роздільну здатність по товщині.
  • 2D (Двовимірні). Решітка являє собою прямокутник з великою кількістю елементів по довжині і ширині. Дозволяють отримувати 4D зображення і в цей же час виводити на екран кілька проекцій і зрізів.

Карандашні датчики

У цих датчиках приймач і випромінювач відокремлені. Застосовуються для артерій, вен кінцівок і шиї.

Відеоендоскопічні датчики

Об'єднують в одному пристрої гастрофіброскоп /бронхофіброскоп і ультразвук.

Голчасті (катетерні) датчики

Мікродатчики для введення в важкодоступні порожнини, судини, серце.

Лапароскопічні датчики

Являють собою тонку трубку з випромінювачем на кінці. Використовуються на лапароскопічних операціях. Залежно від моделі кінець згинається в одній площині, в двох площинах або не згинатися взагалі. За допомогою джойстика здійснюється управління. Залежно від моделі датчик може бути лінійним бічним, конвексним бічним, фазованим з прямим оглядом.

Датчики до УЗД апаратів всіх виробників

Ми пропонуємо як оригінальні датчики до апаратів УЗД, так і сумісні датчики для апаратів УЗД різних марок і брендів.

Сумісні датчики до апаратів УЗД за своїми характеристиками і можливостями не відрізняються від оригінальних і забезпечують прекрасну візуалізацію, тривалу експлуатацію і якісний дизайн.

Наші клієнти підтверджують повну відповідність ультразвукового зображення сумісних і оригінальних датчиків УЗД.

Фахівці нашої компанії допоможуть у виборі УЗД датчика і підберуть оптимальний варіант за терміном поставки та вартості до апаратів УЗД будь яких брендів:

AcusonAloka
ATLChison
EsaoteFukuda
GEHonda
HitachiMedison
MindrayPhilips
SiemensSonoscape
SonoSiteToshiba

та іншіх.

Ми працюємо тільки з якісною продукцією, що має Реєстраційні свідоцтва, сертифікати відповідності або CE, ISO, FDA.

На нові датчики УЗД надається гарантія 1 рік і гарантія сумісності з обладнанням Замовника.

Сучасне медичне ультразвукове обладнання розробляється таким чином, що функціональні можливості УЗД апаратів дозволяють використовувати їх в будь-яких галузях медицини. Універсальність ультразвукових сканерів досягається завдяки використанню різних ультразвукових датчиків. Датчики для апаратів УЗД будь-яких виробників можуть входити в комплектацію УЗД апарату, а можуть бути придбані окремо.

Список сумісних датчиків для апаратів УЗД безперервно поповнюється. Не соромтесь телефонувати нам. ;)