УЗД Сканер MicrUs

MicrUs - іноваційна система УЗД

кишенькового розміру з живленням від USB. Ця система ультразвукової візуалізації пропонує ультразвуковий скринінг у режимах B, M, B /M, 4B, PWD разом із технологією зменшення спекл-шуму, трапецеїдальним скануванням на лінійних датчиках та просторовим складовим відображенням.

Ультразвуковий сканер MicrUs — це ідеальне портативне рішення для проведення УЗ діагностики в «польових» умовах, сільській місцевості, для сімейної, військової медицини та невідкладній сонографії (FAST-протокол УЗД) - FAST (Focused assessment with sonography for trauma) - це алгоритм ультразвукового обстеження пацієнта з важкою травмою, спрямований на виявлення вільної рідини в черевній, плевральній і перикардіальній порожнинах, а також пневмотораксу.

Особливості цієї моделі:

 • Сучасні технології поліпшення візуалізації,
 • Підключення до ноутбуку /планшету до 23' з високою роздільною здатністю,
 • Компактний, легкий, пилезахисний безвентиляторний дизайн апарату,
 • Імпульсно-хвильовий Допплер (PWD),
 • Всі можливі інтерфейси для передачі зображень, кінопетель для телемедицини.

Гарантія від виробника 24 місяці на ультразвукову діагностичну систему MicrUs і 12 місяців на датчики.

Різні УЗД датчики можна підключати і відключати за секунду завдяки вдосконаленій технології розпізнавання датчиків. MicrUs - це безвентиляторний пристрій, тому він добре підходить для інвазивних процедур під контролем УЗД. Ультразвуковим сканером MicrUs можна повністю керувати з віддаленого комп’ютера, що надає можливості для телемедицини та освітніх цілей.

Комплект розробки програмного забезпечення (SDK), доступний науковим організаціям та промисловості, дозволяє додаткові маніпуляції з ультразвуковими даними та налаштуванням інтерфейсу користувача.

Отримати консультацію або купити апарат УЗД можна звернувшись по телефону +38 (044) 209 209 6 або емейлу exim@remove-this.exim.com.remove-this.ua; або залиште заявку на сайті і ми з вами зв’яжемося.

Комплект MicrUs EXT-1H включає:

 • Блок формування та обробки УЗ променів MicrUs EXT-1H
 • Ультразвуковий(і) датчик(и) (на вибір)
 • Кабель USB 2.0 Mini-B to Type-A
 • 100 ~ 240 В змінного струму, джерело живлення 50 ~ 60 Гц (EN60601-1)
 • Програмне забезпечення, посібник з монтажу та налаштування, посібник з експлуатації (постачається на USB-накопичувачі)
 • *Опціонально постачається цифрова робоча станція (ПК, ноутбук, планшет)
 • *Опціонально постачається УЗД клавіатура
 • Візки для УЗД апаратів (*опція)
 • Модуль вводу /виводу (*опція) - апаратна модифікація, забезпечує додаткові тригерні сигнали до/з зовнішнього обладнання через додаткові роз'єми

Детальні технічні характеристики УЗД апарата MicrUs та порівняння з іншими системами ультразвуквої диагностики дивіться ТУТ

Датчики до УЗД апарату MicrUs


Примітка. Перераховані датчики, сумісні лише з MicrUs EXT-1H, rev.C та D. Якщо ви хочете придбати датчики для попередніх версій, зв’яжіться з нами.

Зображення отримані на апараті УЗД MicrUs

Зв’яжіться з нами +38 (044) 209 209 6 (exim@remove-this.exim.com.remove-this.ua) - і ми виберемо оптимальний для Вас варіант комплектації УЗД апарата у співвідношенні ціни і ваших потреб.

ТУТ Ви можете подивитися реальні кінопетлі  з апарату УЗД MicrUs.

Завантажити проспект УЗД апарату MicrUs.

Завантажити Інструкцію з експлуатації УЗД апарату MicrUs.

Завантажити інструкцію з експлуатації ПЗ  Echo Wave II системи УЗД MicrUs.

Завантажити Посібник з вимірювань та розрахунків ПЗ  Echo Wave II для ультразвукового сканера MicrUs.

Запросити детальну інформацію