Діагностика та контроль параметрів УЗД датчиків

Що включає діагностика і інструментальний контроль параметрів датчиків УЗД?

Фізичний стан датчика, як вже зазначалося, безпосередньо впливає на якість візуалізації, тому особливу увагу інженери приділяють зовнішньому огляду і перевірці всіх основних вузлів пристрою.

Інструментальний контроль параметрів датчиків УЗД, в свою чергу, робиться для перевірки калібрування датчика і програмно-апаратної частини самого апарату УЗД. Найпростішу перевірку може виконати лікар або інженер клініки. Робити це варто 2-3 рази на місяць. Але частіше контроль параметрів залишають інженеру сервісної обслуговуючої компанії. Завдяки досвіду інженерів, багато проблем можна буде розпізнати ще на стадії формування.

Якщо УЗД-датчик повністю справний і здатний забезпечити безперебійну роботу, інструментальний контроль його технічних параметрів може здійснюватися в самій клініці. Крім того, інструментальний контроль в обов'язковому порядку проводиться після виконання ремонтних робіт.

Дані інструментального контролю порівнюються з еталонними зразками, що дозволяє внести відповідні поправки в настройки і домогтися максимально коректної роботи. Важливо відзначити, що параметри візуалізації можуть варіюватися в залежності від моделі та номінальних характеристик сканера, в зв'язку з чим вимоги для кожної моделі датчика суто індивідуальні. Цей факт необхідно враховувати при проведенні інструментального контролю.

З якою періодичність проводиться інструментальний контроль?

Параметри датчиків на УЗД апаратах повинні перевірятися не рідше одного разу на рік, а також при введенні датчика в експлуатацію (після покупки або тривалого простою).

За найскромнішими підрахунками від 20% до 50% всього парку ультразвукових апаратів має будь-які відхилення в візуалізації, що найчастіше пов'язано саме з порушенням термінів інструментального контролю.

Ремонт не вважається виконаним і не може гарантувати 100% якість і працездатність датчика, якщо не була проведена післяремонтна перевірка і діагностика, яка виконується тільки за допомогою спеціалізованого обладнання. Після ремонтних робіт нами проводиться ретельна перевірка акустичних і електричних параметром датчика. На всі ремонтні роботи і роботи пов'язані з модернізацією обладнання надається гарантія.

Зв’яжіться з нами +38 (044) 209 209 6 (exim@remove-this.exim.com.remove-this.ua) - і ми підкажемо оптимальний для Вас варіант ремонту у співвідношенні ціни і ваших потреб.